Torunlar İnşaat Yapı

Site Adı: Torunlar İnşaat Yapı

Site Tanımı:

Torunlar İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak inşaat yapı için gerekli olan birçok malzemenin satışını gerçekleştirmekteyiz. Şirketimizde aradığınız birçok markanın farklı ürünlerini bulabilirsiniz. Uzun yılladan beri, sektör için çok geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermeyi sürdürmekteyiz. Bize iletişim formunu doldurmak suretiyle, telefon, faks veya bizzat adresimize gelerek ulaşabilirsiniz.
Yukarıda görüldüğü üzere sektör firmaları için gerekli olan malzemelerin tamamına yakınını sağlamaktayız. Özellikle başta temel malzemelerinden olan kum, çimento, hazır beton demirden tutup da son aşamalardan olan iç ve dış cephe malzemelerine kadar satış yapabilmekteyiz. Yine ara malzemelerden olan tesisat ve tesisat sistemlerini içine alan boru ve  boru ek parçaları bulunmaktadır. Boru sistemleri olarak temiz su boruları, atık su boruları, doğalgaz boruları rahatlıkla şirketimizden temin edilebilmektedir.

Site Adresi: http://www.torunlarinsaatyapi.com/

Görüntülenme Sayısı: 1232

Bulunduğu Kategori: Emlak Siteleri

"Torunlar İnşaat Yapı" Kelimesi İle İlgili Arama Motorunda Çıkan Sonuçlar: Bing - Google - Yahoo - Yandex
"http://www.torunlarinsaatyapi.com/" Site Adresinin Arama Motorlarındaki İndex Sonuçları: Bing - Google - Yahoo - Yandex