Şemsiye Evi – Bahçe Şemsiyesi

Site Adı: Şemsiye Evi – Bahçe Şemsiyesi

Site Tanımı:

Şemsiye Evi sadece İstanbul değil Türkiye’nin önde gelen bahçe şemsiyesi üreticisi firmalarındandır. Firmamız bünyesinde bahçe, plaj, havuz, balkon, teras, restaurant ve kafe gibi mekanlar da kullanıma uygun, 2 metreden 6 metreye değişen ebatlarda, kare, yuvarlak ve dikdörtgen şemsiye üretimi yapılmaktadır. Ayrıca ürettiğimiz bahçe şemsiyelerimiz de ortadan, yandan ve T direk olarak 3 farklı gövde yapısı kullanmaktayız. Standart çevirmeli şemsiyeler dışında ipli makaralı sistem, teleskopik sistem, klips sistem gibi alternatif şemsiye açma kapama sistemleriyle her türlü ihtiyaçlarınıza yönelik ürünlerimiz bulunmaktadır.

1978 yılından beri şemsiye sektöründe hizmet veren Şemsiye Evi Türkiye’nin dışında dünyada 3 kıtada 20’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Üretimini yaptığımız tüm ürünlerimiz İstanbul Beylikdüzü’ndeki şemsiye fabrikamızda kendi makine parkurumuzda üretilmektedir. Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgiyi 444 1 431 numaralı telefonumuzdan bizi arayarak alabilirsiniz. Bayilik ve özel projeleriniz için çekinmeden teklif isteyebilirsiniz.

Cafe, restorant, bahçe veya terasınızda gölgelendirme ihtiyacı duyduğunuz anda veya hafif yağmurlu havalardan korunmak için en pratik yöntemlerin başında bahçe şemsiyesi gelmektedir.

Site Adresi: https://www.semsiyeevi.com/

Görüntülenme Sayısı: 1065

Bulunduğu Kategori: Firma Siteleri

"Şemsiye Evi – Bahçe Şemsiyesi" Kelimesi İle İlgili Arama Motorunda Çıkan Sonuçlar: Bing - Google - Yahoo - Yandex
"https://www.semsiyeevi.com/" Site Adresinin Arama Motorlarındaki İndex Sonuçları: Bing - Google - Yahoo - Yandex