Aktuel Kataloğu

Site Adı: Aktuel Kataloğu

Site Tanımı:

Açıldığı tarihten bu yana, özellikle bayan ziyaretçilerin uğrak adresi haline gelen aktuel-katalogu.com, haftalık kampanya kataloglarını düzenli olarak takipçileriyle buluşturuyor.
Ülkemiz genelinde neredeyse en ücra adreslerine kadar yaygınlaşmış olan perakende firmalarına ait bu katalogları güncel bir şekilde yayınlayan sitemiz, ziyaretçilerini indirimli ürünler hakkında haberdar etmenin yanı sıra bir kaç dakikalık incelemeden sonra doğaya atılan basılı broşürlerin de kullanımını azaltmayı amaçlıyor.

Peki aktuel-katalogu.com sitesi, diğer aktuel katalog sitelerden farklı olarak ziyaretçilerine ne sunuyor?
Her hafta perşembe günleri yayınlanan A101 Kataloğunu, cuma günleri yürürlüğe giren Bim Aktuel Ürünlerini, çarşamba günlerinin indirimcisi olan Şok Market broşürlerini; diğer sitelerden farklı olarak sayfalar arası kolay gezinme imkanı ve reklamlar karmaşasından uzak bir şekilde inceleme fırsatı sunuluyor.
Sizler de sitemizi ziyaret ederek çok sayıdaki firmaya ait kampanya kataloglarını, yürürlüğe girme tarihinden haftalar önce inceleyebilir, ihtiyacınız dahilindeki ürünlere uygun fiyatlar ile sahip olma konusunda haberdar olabilirsiniz…

www.aktuel-katalogu.com

Site Adresi: https://www.aktuel-katalogu.com

Görüntülenme Sayısı: 1710

Bulunduğu Kategori: Alışveriş Siteleri

"Aktuel Kataloğu" Kelimesi İle İlgili Arama Motorunda Çıkan Sonuçlar: Bing - Google - Yahoo - Yandex
"https://www.aktuel-katalogu.com" Site Adresinin Arama Motorlarındaki İndex Sonuçları: Bing - Google - Yahoo - Yandex